O nas

Spółka Smart Facilities powstała w 2018 roku na skutek menedżerskiego przejęcia operacji skandynawskiego lidera usług Facility Management w Polsce. Smart Facilities to zespół profesjonalistów zarażonych skandynawskimi ideami i kontynuujący sprawdzone także na polskim rynku programy: Całkowitego Zadowolenia Klienta (Total Customer Satisfaction) oraz Całkowitego Zadowolenia Pracownika (Total Employee Satisfaction).

Cele i zasady

Miarą naszego sukcesu są zadowoleni od lat klienci oraz uśmiechnięci i zaangażowani pracownicy. Zarówno z klientami jak i pracownikami budujemy trwałe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu i wymianie doświadczeń, dzięki czemu stajemy się wspólnie coraz lepsi.

Doświadczenie i osiągnięcia

Kilkanaście lat doświadczeń pokazało, że kierując się wyłącznie dwiema zasadami nie musimy skupiać się na wynikach ekonomicznych naszej firmy i próżno ich szukać w naszych celach firmowych czy indywidualnych. Skupiamy się natomiast na wynikach ekonomicznych Klientów w ramach programu TCS. Z takim właśnie podejściem starania naszego zespołu zostały wielokrotnie nagrodzone prestiżowymi nagrodami za... wyniki: Diamenty Forbsa (2016 i 2017) i Gazele Biznesu (2016) - obie nagrody w ramach naszych osiągnięć w skandynawskiej organizacji. To wszystko daje nam pewność sukcesu naszych metod i dlatego jako pierwsi na rynku udzielamy gwarancji na nasze usługi!